توري پليسه با بالاترين کيفيت بازار با عرضه مستقيم از توليدي به شما مشتريان عزيز ارائه شده است. توريکس براي آنها تخفيفي ويژه در نظر گرفته است. اين تخفيف شامل کليه محصولات ما بوده و کاربران مي توانند با کمترين هزينه بهترين توري پليسه را خريداري کنند. کيفيت توري ها به عواملي چون طرح آن ها، نوع متريال استفاده شده براي ساخت انواع توري ها بستگي دارد. مشتريان عزيز مي توانند براي کليه ماه هاي سال به ويژه تابستان براي جلوگيري از هرگونه ه و گرد و غباري از اين توري ها استفاده کنند. در شرايط مختلف آب و هوايي از خود مقاومت خوبي نشان داده و محدوديتي در نصب آن ها وجود ندارد. ات موذي معمولا از طريق درز در و پنجره وارد محيط اصلي خانه ها مي شوند. استفاده از توري پليسه بهترين راه مقابله با اين ات موذي مي باشد، زيرا اين توري ها تمامي منافذ پنجره را پوشانده و مانع خوبي بر سر راه آن ها محسوب مي شوند. مي باشد.


 


 معمولا توري پليسه با کيفيت هاي متفاوتي در بازار در دسترس عموم قرار مي گيرد و تقسيم بندي هاي مختلفي براي آن ها مي شود. توري پليسه نسبت به توري هاي قديمي از فناوري ساخت بالاتري است. قاب في توري از فات مقاوم و خود آن ها از ماده اي شيميايي به نام پلي استايرن ساخته مي شود. اين ماده در صنعت شيميايي داراي خواص و ويژگي هاي زيادي برخوردار است و از آن براي بسياري از کاربردها استفاده مي شود. پلي استايرن از انعطاف پذيري بالايي برخوردار است. پلي استايرن در ساخت توري ها به شکل دهي به آن ها کمک زيادي کرده است، وزن پايين توري پليسه سبب شده است تا افراد بدون استفاده از اهرمي به راحتي آن ها را بر روي انواع پنجره ها سوار کنند. اين توري ها از يک طرف به طور کامل با استفاده از ريل هاي آهني باز و بسته مي شود. 


 


توري پليسه باز و بسته شدن را با سرعت بالايي با يک يا دو فريم انجام داده و از اين نظر به توري هاي تک فريمي و دو فريمي دسته بندي مي شوند. در توري هاي تک فريمي خاصيت جمع شوندگي به صورت افقي انجام مي گيرد که بيشتر از اين توري ها در بازار استفاده مي شود. اين باز و بسته شدن با استفاده از ريلهايي في انجام گرفته کهمقاومت بالايي دارند. در بازار بيشتر از توري هايي استفاده مي کنند که در راستاي عمودي ساخته شده اند. عملکرد خوب توري ها به باز و بسته شدن آن ها بستگي دارد. معمولا توري ها به صورت آکاردئوني باز و بسته مي شوند و به آن ها توري هاي آکاردئوني نيز مي گويند. توري پليسه با مکانيزم افقي عمليات باز و بسته شدن را به صورت افقي انجام داده و از يک طرف درون قاب في خود قرار مي گيرد. مفتخريم تا به شما عزيزان در اين زمينه خدمت رساني بکنيم. مزيت ما سه دهه سابقه کاري ما در زمينه فروش محصولات توري مي باشد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Rick طراحي و سايت خبرهاي زرد lovesall433 Elizabeth بازسازي و دکوراسيون Kevin بازاريابي ديجيتال Jenny Rooliver