عوامل مختلفي وجود دارند، که در قيمت دهي به درب ضد سرقت موثر هستند. اولين مورد، نوع و مقدار متريال به کار رفته در ساخت آن ها مي باشد. توليد انبوه درب ضد سرقت باعث شده است تا قيمت آن ها بالا نبوده و اکثر کاربران براي ساختمان هاي تجاري و مسي مورد کاربري قرار دهند. امنيت بالاي درب ضد سرقت باعث شده است، تا اکثر کاربران از اين درب ها استفاده کنند. براي همين به درب هاي ضد سرقت ناميده شدند. يکي از عوامل ديگر که در قيمت درب ضد سرقت موثر است، ابعاد اجرايي آن ها بوده که هرچه از اندازه بيشتري برخوردار باشد، قيمت آن به مراتب بالاتر مي رود. کارشناسان فني ما قبل از راه اندازي درب از محل مربوطه بازرسي مي کنند. براي سطح خارجي و داخلي درب هاي ضد سرقت طرح هاي متنوعي متناسب با دکوراسيون داخلي در نظر مي گيرند، هرچه اين طرح ها پيچيده تر باشند، درب ضد سرقت از قيمت بالاتري برخوردار مي شود.


 


 


اولين قابليت درب ضد سرقت نصب راحت آن ها بوده که باعث صرفه جويي در زمان شده است. دومين ويژگي مهم آن ها تنوع رنگ و طرح اين درب ها بوده که مجموعه ما سعي داشته انواع طرح و رنگ هاي درخواستي مشتريان را در پروسه توليد خود قرار دهد. يکي از قابليت هاي ديگر اين درب ها استحکام بالاي آن ها بوده که باعث دوام بالاي درب ضد سرقت شده است. براي روکش درب ضد سرقت از چوب هايي با مقاومت بالا استفاده مي شود. معمولا از دو نوع چوب در ساخت درب ها استفاده مي شود. اين چوب ها راش و بامبو بوده داراي خواص مکانيکي قابل توجه اي هستند. سطح آن ها براق و جلا داده شده هستند. درب هاي ضد سرقت به گونه اي هستند که عايق مناسبي در برابر نفوذ گرما و سرما به حساب مي آيند و مانع بسيار خوبي در برابر صداهاي آلوده کننده محسوب مي شوند.


 


 


معمولا بر روي درب ضد سرقت مي توان امکاناتي چون دوربين هاي هوشمند و بازشوهاي هيدروليکي نصب کرد که باعث مي شود تا عبور و مرور افراد به خوبي کنترل شود. اين درب ها داراي امکانات ديگري چون قفل هاي ديجيتالي بوده مي باشند. همچنين مي توان بر روي درب ضد سرقت از انواع دزگير هاي پيشرفته استفاده کرد که باعث قابليت ويژه آن ها نسبت به درب هاي قديمي شده است. در راه اندازي اسکلت في اين درب ها از جدارهاي مختلفي استفاده مي شود. سطح بيروني اين درب ها به گونه اي ساخته مي شوند که با خيس شدن دچار زنگ زدگي نمي شوند و رنگ خود را به خوبي حفظ مي نمايند. قيمت مناسب اين درب ها سبب شده سات تا تمامي مشتريان از آن ها در شرايط مختلف استفاده کنند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Ashley Amanda Daniel گاد ريند Julie زعفران Megan آشپز باشي Richard ياسمين جان