سقف پاسيو به صورت اقساطي نيز در مجموعه جهان نورگير به فروش رسيده و براي آن تخفيفي ويژه قائل شده ايم که به مناسبت شروع فصل جديد تابستان است. اين نورگيرها داراي ضمانت نامه استاندارد بوده و مدت گارانتي آن ها دو ساله است. سقف پاسيو نور را به صورت کامل دريافت مي کند که باعث مي شود فضايي دلنشين براي حياط خلوت ايجاد گردد. تنوع رنگ در سقف پاسيو طبقه اول بالا است و شما عزيزان با بهره گيري از نورهاي رنگي با طرح هاي گوناگون مي توانيد فضايي دلنشين به داخل ساختمان بدهيد. مزيت نورگير هاي سقفي جهان نورگير اين است که شما عزيزان مي توانيد با آب بندي کامل اين سقف ها را دريافت کنيد تا بتوانيد در شرايط مختلف از آن استفاده کنيد. سقف پاسيو مي تواند به صورت سازه هاي آماده به شما عزيزان ارائه شود.


 


معمولا براي حياط خلوت از انواع پوششها براي راه اندازي سقف پاسيو استفاده مي کنند. يکي از اين پوشش ها پلي کربنات بوده که در آن از ورق هاي شفاف پلي کربنات استفاده مي کنند. در پوشش حبابي سقف پاسيو از دو قسمت مهم شامل ورق هاي اکريليک و پايه فايبرگلاس استفاده مي شود که داراي مقاومت بالايي دارند و باعث دوام بالاي آن ها شده اند. در صنعت به نورگيرهاي حبابي نورگيرهاي کوپل نيز گفته که بيشتر در صنعت از اين نام استفاده مي کنند. اشکالي که براي سازه هاي آن ها در نظر مي گيرند در انواع شکل هاي هندسي در قالب هايي آماده براي جراي نورگيرها مورد استفاده قرار مي گيرند. شايد براي شما مشتريان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زياد است، در پاسخ بايد بگوييم، هر ساختماني داراي فضاهاي خاصي جهت نورگيري است.


 


معمولا در هنگام راه اندازي سقف پاسيو از انواع حباب هاي اکريليک و ورق هاي اکريليک با کيفيت بالا استفاده مي کنند. سقف پاسيو :


1.      عايق مناسبي در برابر حرارت اضافي بيرون


2.      عايق مناسبي در برابر صداهاي آلوده کننده اطراف


با توجه به خاصيت عايق بودن نورگيرهاي سقفي در طراحي قسمت دروني جدارهاي اين نورگيرها از چندين لايه يو پي وي سي استفاده مي کنند. استفاده از ورق هاي اکريليک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلاي آن ها در هنگام پوليش زدن به حالت اوليه باز گردد. معماري آتريوم در دکوراسيون داخلي منزل از نکات حائز اهميت است که استفاده از نورگير مي تواند در اين موضوع نقش داشته باشد. استفاده از سقف پاسيو براي فضاي حياط خلوت مي تواند يکي از نکات قابل توجه باشد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

ساختمان Elizabeth Cindy Kevin Yasser سمپاشي منازل در تهران دانلود مقاله Troy Hank Samuel