لباس نظامي با انواع سايزبندي ها با کيفيت دوخت بالايي به همراه کيفيت بالاي دوخت به شما عزيزان ارائه مي شود. درجه کيفي لباس نظامي به عواملي  مختلفي بستگي دارد که شامل دوخت آن، سبک بودن لباس و نوع پارچه استفاده شده بستگي دارد. دوخت لباس ها با استفاده از چرخ هايي پيشرفته انجام مي شود. جنس پارچه هايي که براي لباس ها استفاده مي شود:


1.     ترگال ساده


2.     ترگال کجراه


3.     کتان پنبه


4.     گورتکس


5.     برزنتي


همگي موارد بالا داراي کيفيت بافت بالايي مي باشند. پارچه ترگال و کتان بيشترين استفاده را در دوخت لباس نظامي دارند. شاخصه اصلي مجموعه ما کيفيت دوخت لباسهايمان بوده وسعي داريم نظر شما عزيزان را جلب کنيم. مزيت خاص پارچه هاي برزنتي نسبت به کتان و ترگال ساده اين است که آن ها ضد آب بوده و با شستن زياد دچار فرسودگي نمي شود. در پارچه هاي کتان از الياف هاي پلي استر و پلي ويسکوز استفاده شده که داراي بافت مقاومي در ساختار خود مي باشند.


 


در اين توليدي ها ، لباس نظامي را با دوخت استانداردي روانه بازار فروش کرده که با نظارت مستقيم صنف پوشاک تحت کنترل قرار مي گيرند، معمولا اين کيفيت دوخت به عواملي چون جنس پارچه و نوع دوخت آن ها بستگي دارد. يکي از اين قابليت ها امکان چاپ انواع آرم و درجات نظامي بر روي آن ها مي باشد. معمولا روي سردوشي پيراهن هاو شلوارهاي نظامي مکاني را براي  قرارگيري آن ها قرار مي دهند و روي سينه آن انواع درجه ها درجه ها گلدوزي مي شود. قيمت لباس نظامي از سوي اتحاديه صنف پوشاک تعيين شده و هر فروشنده اي نمي تواند خود سر قيمت تعيين کند. سعي شده است در مجموعه ما تمامي اين نکات رعايت شود و لباس ها با قيمت هاي مصوب شده به دست شما عزيزان برسد. البسه نظامي و انواع اورکت هاي نظامي در همه سايزها ارائه مي شود. براي سايزهاي ايراني از سايز 38 شروع شده و تا سايز 43 و براي سايزهاي ايراني از سايزهاي ايکس تا سه ايکس لارج ادامه دارد.


لباس نظامي معمولا بايد به گونه اي تن خور بوده و براي سربازان تداعي کننده حس راحتي باشد تا مشتري بتواند در شرايط مختلف از آن استفاده کند و محدوديتي از نظر وجود نداشته باشد. عوامل ديگري هستند که در قيمت موثر مي باشند و به عواملي چون آب و هوا، نوع پوشش زميني، نوع عمليات و غيره بستگي دارد. اين درجه کيفي به موارد زير بستگي دارند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Mary Reyna ديجيتال برندينگ Krishna گلچين مطالب اينترنتي Barrett توليدي کفش Chelsea Ron دانلود موزيک