لباس سپاه با بهترين قيمت بازار به سربازان ارزشمند و غيور کشورمان در انواع سايزبندي ها عرضه مي شود که داراي کيفيت دوخت بالايي هستند. لباس سپاه يونيفرم افراد نظامي در صنعت دفاعي براي ارگان سپاه بوده که براي هرکدام انواع تجهيزات نظامي نيز به همراه کفش هاي کار و ايمني ارائه مي شود دسته اول مربوط به سايزهاي ايراني بوده که از سايزهاي 38 تا 44 در سايه روشن موجو مي باشد. يکي از قابليت هايي که بايد داشته باشند اين است که بايد در عين مقاومت بالا داراي وزن سبکي باشند. با توجه به نوع ارگان مربوطه رنگ مخصوصي براي هر يک از آن ها در نظر مي گيرند. براي مثال براي نيروي زميني ارتش از رنگ هاي تيره استفاده و براي نيروي دريايي از رنگ هاي روشن استفاده مي کنند تا با شرايط محيط هماهنگ باشد. 


معمولا براي هر يک از ارگان ها رنگ مخصوصي براي يونيفرم نظامي در نظر گرفته که همگي بر اساس استانداردهاي تعريف شده از سوي صنعت دفاعي کشور مي باشد. صنعت دفاعي براي بالابردن سطح کيفي اين لباس ها معمولا استانداردهايي را جهت دوخت صحيح و اصولي تعيين کرده است. طرح هاي نظامي شامل چريکي و کامپيوتري هستند که همگي براي توليد لباس سپاه استفاده مي کنند.


لباس سپاه  از توليدي هاي مجاز گرفته و با قيمتي مناسب به شما عزيزان فروخته مي شود. مقاومت لباس سپاه  بايد بالا باشد تا سربازان بتوانند در شرايط مختلف از آ ها بهره ببرند.


علاوه بر آرم و علائم انواع اتيکت ها به شما مشتريان ارائه شده که به صورت سنجاقي و گلدوزي چاپ مي گردند. چاپ انواع اتيکت و آرم و علائم نظامي در فروشگاه ما با استفاده چرخ هايي پيشرفته انجام مي گيرد. اين دو شهر يعني يزد و کرمان براي ديگر شهرهاي کشور انواع تجهيزات نظامي را با کيفيت بالايي ارسال مي کنند.


در سايه روشن علاوه بر لباس سپاه، انواع تي شرت هاي سربازي، و کمبرندهاي ايمني به شما غيورمردان عزيز کشورمان ارائه مي گردد. علاوه بر فروش تکي فروش عمده اي نيز انجام مي شود. علاوه بر لباس سپاه براي لباس ارتش براي ديگر شهرهاي ايران مانند يزد و اصفهان نيز توليد مي شود و شما کافي است براي اطلاعات بيشتر از محصولات از سايت سايه روشن بازديد کنيد. قيمت اتيکت و آرم و علائم نظامي هم مانند البسه نظامي توسط اتحاديه پوشاک تعيين مي شود.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Julie Barb George سايت تبيان پروژه باز boiler Kardan Hugo خبر يزد وبلاگ رسمي عليرضا عالمي