توري پنجره يکي از محصولات اصلي شرکت توريکس بوده که با کيفيت بالا و قيمت مناسب به شما هم ميهنان ارجمند ارائه مي گردد. توريکس براي محصولات توري پنجره تخفيفي ويژه در نظر گرفته که اين تخفيف به مناسبت فرارسيدن فصل تابستان مي باشد. در اين فصل با گرم شدن بيش از حد هوا تقاضاي بيشتري براي توري پنجره وجود داشته و برخي از کاربران براي کليه ماه هاي سال از آن ها بهره مي برند. برخي عوامل وجود دارند که در قيمت و کيفيت دهي به توري ها موثر هستند، عواملي چون طرح آن ها، ابعاد توري و نوع متريال استفاده شده براي ساخت توري ها. مشتريان. توري هاي توريکس در انواع مختلف زير به مشتريان ارائه مي شوند:


1.      توري ثابت


2.      توري پشه


3.      توري پنجره


4.      توري پليسه


در شرايط مختلف آب و هوايي از خود مقاومت خوبي نشان داده و محدوديتي در نصب آن ها از سوي مشتريان وجود ندارد و بدون استفاده از اهرمي قابل راه اندازي هستند. ات موذي معمولا از طريق درز در و پنجره وارد محيط اصلي خانه ها مي شوند که استفاده از اين توري ها بهترين راه مقابله با آن ها است. علاوه بر دفع ات موذي براي جلوگيري از گرد و غبار از توري پنجره استفاده مي شود.


 


 معمولا توري پنجره از نظر تعداد فريم ساخت و راستاي باز و بسته شدن در بازار به گونه هاي مختلفي تقسيم بندي مي شوند. خود توري ها از ماده اي شيميايي به نام پلي استايرن ساخته مي شود. اين ماده در صنعت شيميايي داراي قابليت هاي زيادي مي باشد. پلي استايرن به کار رفته داراي طول عمر بالايي بوده و به شکل دهي به توري ها کمک زيادي کرده است. اين ماده به عنوان ماده اي انعطاف پذير در صنعت شيمايي داراي قابليت هاي بسياري مي باشد. يکي از مزيت هاي توري پنجره اين است که از وزن پاييني برخوردار بوده و افراد مي توانند بودن هدر دادن وقت خود در شرايط مختلف آن ها را بر روي انواع درب و پنجره ها قدي نصب نمايند. اين توري ها از يک طرف به طور کامل با استفاده از ريل هاي آهني باز و بسته مي شود. شکل باز و بسته شدن اين توري ها به صورت آکاردئوني بوده که با سرعت بالايي مکانيزم باز و بسته شدن را انجام مي دهند و در بازار به توري هاي آکاردئوني نيز معروف هستند.


 


توري پنجره بر اساس تعداد فريم هاي ساخت به دو مدل تک فريمي و دابل فريمي دسته بندي مي شوند که رد بازار بيشتر مدل دابل فريمي به مشتريان فروشخته مي شود، زيرا اين مدل براي اکثر پنجرهاي قدي مناسب مي باشد. در توري هاي تک فريمي خاصيت جمع شوندکي به صورت افقي و عمودي انجام مي گيرد. اين باز و بسته شدن با استفاده از ريلهايي في انجام گرفته که داراي دوام زيادي از نظر ساخت هستند و به خوبي بر روي قاب في توري ها سوار شده اند. اين ريل ها وزن زياد توري را به خوبي مهار کرده و سرعت باز و بسته شدن توري نقش مهمي دارند. اين عملکرد به باز و بسته شدن توري ها بستگي دارد. در توري پنجره با مکانيزم افقي عمليات باز و بسته شدن را به صورت افقي انجام داده و از يک طرف درون قاب في خود قرار مي گيرد و مدل عمودي آن اين عمليات را به صورت عمودي انجام مي دهد. مفتخريم تا به شما عزيزان در اين زمينه خدمت رساني بکنيم. مزيت ما سه دهه سابقه کاري ما در زمينه فروش محصولات توري پنجره مي باشد.


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Karla Kelvin Lisa Ethantran Chase Allison سلام goodliving Kari Andrew