لباس ارتش معمولا با دو نوع سايزبندي به مشتريان فروخته مي گردد که بر اساس اين دو نوع کلي براي آن وجود دارد. سايه روشن با سه دهه تجربه کاري توانسته است در دوخت لباس نظامي و لباس کار به توليد انبوه برسد. قيمت ارزان محصولات ما شاخصه اصلي مجموعه ما بوده و مفتخريم تا به شما عزيزان در اين زمينه خدمت رساني کنيم. براي ارگان هاي دفاعي کشور شامل نيروي انتظامي، سپاه و ارتش، يونيفرم مخصوص قابل عرضه بوده که با تخفيف ويژه اي به سربازان و درجه داران وظيفه شناس کشورمان عرضه مي شود. براي هر يک از آن ها لباسي متناسب با رنگ ارگان مربوطه توسط صنعت دفاعي کشور تعيين شده است. فقط لباس ارتش نيست که در سايه روشن عرضه شده بلکه انواع تجهيزات نظامي و انواع اورکت ها، پوتين هاي سربازي در انواع طرح ها قابل ارائه است.


جنس پارچه هايي که براي البسه استفاده مي شود، بيشتر از پارچه هايي با مقاومت بالا مي باشد که داراي درجه کيفي مختلفي مي باشند. اين پارچه ها بايد در عين استحکام بالا داراي وزن سبکي باشند. بيشترين پارچه هايي که براي دوخت البسه نظامي مورد استفاده قرار مي گيرد، ترگال و کتان با الياف پلي استر مي باشد.


توليدي هاي لباس نظامي با نظارت مستقيم اتحاديه صنف پوشاک اين لباس ها را توليد کرده و در اختيار فروشندگان محصولات نظامي قرار مي دهند. بيشتر در توليدي ها از پارچه هاي کتان ساده و کجراه ترگال براي دوخت لباس نظامي استفاده مي کنند.  براي دوخت لباس ارتش نيز قوانيني براي آن ها تعيين کرده اند که همگي داراي استانداردهاي لازم را داشته و بسيار شيک و تن خور مي باشند.


کيفيت دوخت لباس ها در فروشگاه بالا بوده و اين به اين دليل است که لباس ها از توليدي هاي معتبر گرفته مي شود و با قيمتي مناسب به شما مشتريان عزيز عرضه مي گردد.  بر روي لباس ارتش انواع اتيکت ها و آرم و علائم نظامي به راحتي درج مي شود بدون آن که آسيبي به دوخت لباس وارد شود. معمولا روي سردوشي لباس هاي کار و نظامي محلي را براي چاپ و قرارگيري درجه و آرم و علائم در نظر مي گيرند. در کشور ما ايران کارخانه هاي نساجي مربوط به توليد پوشاک نظامي بسيار زياد است.


قيمت لباس ارتش در سايه روشن مناسب بوده که براي آن ها تخفيفي ويژه در نظر گرفته ايم. در سايه روشن علاوه بر فروش لباس هاي نظامي، تعميرات دوخت و دوز نيز انجام شده که همگي قيمت ها آن ها بر استانداردهاي تعريف شده مي باشند. معمولا دو نوع سايزبندي فروشگاه ما براي لباس ارتش در نظر مي گيرند. يکي ايراني و يک خارجي، بسته به نوع درج کيفيت توسط مشتريان خريداري مي شوند. براي سايزهاي ايراني از سايز 38 تا 44 و براي سايزهاي خارجي از ايکس تا سه ايکس لارج در سايه روشن موجود مي باشد. شلوار و پيراهن هاي ارتشي، سپاهي و نيروي انتظامي بسته به نوع ارگان نظامي مي تواند متفاوت باشد. قيمت اتيکت و آرم و علائم نظامي هم مانند البسه نظامي توسط اتحاديه پوشاک تعيين مي شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

شعر سعدي conditioningrepair وکيل خانواده در اصفهان Regina Michael Kim Rod Mark Joshua گاز و بخاري