لباس سپاه از محصولات اساسي فروشگاه نظامي سايه روشن بوده که داراي کيفيت دوخت بالايي مي باشد. لباس سپاه بايد داراي ويژگي هايي باشد تا سربازان بتوانند در شرايط سخت از آن ها استفاده کنند. يکي از اين قابليت ها اين است که بايد داراي سبکي در عين مقاومت بالا باشد تا سربازان به راحتي از آن استفاده کنند. لباس سپاه بايد از نظر دوخت و جنس پارچه از درجه کيفيت بالايي برخوردار باشد. با توجه به نوع ارگان مربوطه رنگ مخصوصي براي هر يک از آن ها در نظر مي گيرند. 


معمولا براي هر يک از ارگان ها رنگ فرم مخصوصي از طرف صنعت دفاعي کشور تعيين شده است. صنعت نظامي کشور براي بالابردن سطح کيفي اين لباس ها معمولا قوانيني را براي دوخت استاندارد اين لباس ها در نظر گرفته است. طرح هاي نظامي شامل چريکي و کامپيوتري هستند که همگي براي توليد لباس سپاه استفاده مي کنند.


لباس سپاه از توليدي هاي معتبر گرفته مي شود و با قيمتي به صرفه و ارزان به شما عزيزان فروخته مي شود. در کنار اين قيمت تخفيفي ويژه در نظر گرفته ايم. در سايه روشن علاوه بر تجهيزات نظامي و انواع لباس هاي نظامي به همراه اورکت هاي سربازي به شما مشتريان عزيز ارائه مي شود. مقاومت لباس سپاه  بايد بالا باشد تا شرايط استفاده در شرايط مختلف را دارا باشد. پارچه استفاده شده بايد اين قابليت را داشته باشد تا به راحتي پس از استفاده دچار فرسودگي نشوند. براي درج انواع اتيکت ها و آرم و علائم نظامي بر روي ان ها بالا مي باشد.


معمولا روي سردوشي پيراهن نظامي و اورکت هاي آن مکاني را براي چاپ و قرارگيري درجه قرار مي دهند و روي سينه آن ها انواع اتيکت ها اعمال مي شود. در کشور ايران بيشتر توليدي هاي لباس نظامي در شهرهاي جنوبي قرار گرفته اند. اين دو شهر براي ديگر شهرهاي کشور انواع تجهيزات نظامي را با کيفيت بالايي ارسال مي کنند.


در سايه روشن علاوه بر لباس سپاه، انواع بوت هاي نظامي، انواع تي شرت هاي سربازي و کمبرندهاي ايمني به شما غيورمردان وظيفه شناس کشورمان عرضه مي شود. علاوه بر فروش تکي فروش عمده اي نيز انجام مي شود. براي کليه محصولات فروش عمده اي در نظر گرفته شده. علاوه بر لباس سپاه براي لباس ارتش براي ديگر شهرهاي ايران مانند يزد و اصفهان نيز توليد مي شود. معمولا رنگ هايي براي لباس نظامي در نظر مي گيرند که همرنگ محيط شود و سربازان بتوانند در شرايط مختلف در حالت استتار قرار بگيرند. قيمت اتيکت و آرم و علائم نظامي هم مانند البسه نظامي توسط اتحاديه پوشاک تعيين مي شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

تحصيل در خارج Johanes Charlene Susan تعميرات و بازسازي ساختمان Jeanette Sophia Matt گوشي چيني اپل ترفند هاي ساده