لباس ارتش معمولا با دو نوع سايزبندي به مشتريان فروشخته مي شود. سايه روشن با سه دهه تجربه کاري توانسته است انواع لباس هاي نظامي را با بهترين قيمت بازار به شما مشتريان عزيز ارائه کند. قيمت ارزان محصولات ما شاخصه اصلي فروشگاه سايه روشن بوده مفتخريم تا به شما عزيزان خدمت رساني کنيم. براي ارگان هاي دفاعي کشور شامل نيروي انتظامي، سپاه و ارتش، يونيفرم قابل عرضه بوده که با تخفيف ويژه اي به سربازان و درجه داران وظيفه شناس کشورمان عرضه مي شود. براي هر يک از آن ها لباسي متناسب با رنگ ارگان مربوطه توسط صنعت دفاعي کشور تعيين شده است. فقط لباس ارتش نيست که در سايه روشن عرضه شده بلکه انواع تجهيزات نظامي و انواع اورکت ها، پوتين هاي سربازي در انواع طرح ها قابل ارائه است.


جنس پارچه هايي که براي پيراهن و شلوار نظامي استفاده مي شود، بيشتر از ترگال و کتان پنبه بوده که داراي درجه کيفي مختلفي مي باشند. اين پارچه ها بايد مقاومت کافي را براي لباس نظامي ايجاد کنند تا سربازان در شرايط مختلف از آن ها بهره کافي داشته باشند و در عين مقاومت بالا از وزن سبکي هم برخوردار باشند. بيشترين پارچه هايي که براي دوخت البسه نظامي مورد استفاده قرار مي گيرد.


توليدي هاي لباس نظامي با نظارت مستقيم اتحاديه صنف پوشاک اين لباس ها را توليد کرده و در اختيار فروشندگان محصولات نظامي قرار مي دهند. بيشتر در توليدي ها از پارچه هاي کتان ساده و کجراه ترگال براي دوخت لباس نظامي استفاده مي کنند.  براي دوخت لباس ارتش نيز قوانيني براي آن ها تعيين کرده اند که همگي داراي استانداردهاي لازم را داشته و بسيار شيک و تن خور مي باشند. همانطور که گفتيم پارچه هاي نظامي بايد دو ويژگي مقاوت بالا و سبکي آن را با هم داشته باشند.


کيفيت دوخت لباس ها در سايه روشن بالا بوده و اين به اين دليل است که لباس ها از توليدي هاي معتبر گرفته مي شود و با قيمتي مناسب به شما مشتريان عزيز فروخته مي شود. لباس ارتش انواع اتيکت ها و آرم و علائم نظامي به راحتي درج مي شود بدون آن که آسيبي به دوخت لباس وارد شود. معمولا روي سردوشي لباس هاي کار و نظامي محلي را براي چاپ و قرارگيري درجه و آرم و علائم در نظر مي گيرند و  روي سينه آن انواع اتيکت ها اعمال مي شود. در کشور ما ايران کارخانه هاي نساجي مربوط به توليد پوشاک نظامي بسيار زياد است.


قيمت لباس ارتش در سايه روشن ارزان بوده که براي تخفيفي ويژه در نظر گرفته ايم. در سايه روشن علاوه بر فروش لباس هاي نظامي، تعميرات دوخت و دوز نيز انجام شده که همگي قيمت ها آن ها بر استانداردهاي تعريف شده مي باشند. مهم ترين عاملي که در کيفيت لباس نظامي نقش دارد، درجه کيفي دوخت آن مي باشد. هر چه دوخت شيک و يکدستي داشته باشد، طبيعاتا با قيمت بيشتري به فروشندگان فروخته مي شود. معمولا دو نوع سايزبندي فروشگاه ما براي لباس ارتش در نظر مي گيرند. يکي ايراني و يک خارجي، بسته به نوع درج کيفيت توسط مشتريان خريداري مي شوند. براي سايزهاي ايراني از سايز 38 تا 44 و براي سايزهاي خارجي از ايکس تا سه ايکس لارج در سايه روشن عرضه مي شوند. شلوار و پيراهن هاي ارتشي، سپاهي و نيروي انتظامي بسته به نوع ارگان نظامي مي تواند متفاوت باشد. قيمت اتيکت و آرم و علائم نظامي هم مانند البسه نظامي توسط اتحاديه پوشاک تعيين مي شود. يکي از قابليت هاي فروشگاه سايه روشن آن است که چاپ انواع اتيکت ها با روش کامپيوتري هم انجام مي گيرد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Sunshine وبلاگ اختصاصي neveshtehaye man تاسيسات آرين لوله کاروگيت ناب زيست Shelly Victoria Victor Derrick Kirt