لباس سپاه  با بهترين قيمت بازار و بالاترين کيفيت بازار به سربازان غيور کشورمان در انواع سايزها ارائه مي شود. لباس سپاه يونيفرم افراد نظامي در نيروهاي زميني، هوايي و دريايي اين ارگان بوده که براي هرکدام انواع تجهيزات نظامي به شما مشتريان عزيز ارائه مي شود. دسته اول مربوط به سايزهاي ايراني و دسته دوم مربوط به سايزهاي خارجي مي باشد. يکي از قابليت هايي که بايد داشته باشد اين است که بايد داراي سبکي در عين مقاومت بالا باشد و از نظر دوخت و جنس پارچه هم داراي درجه کيفي بالايي باشد. با توجه به نوع ارگان مربوطه رنگ مخصوصي براي هر يک از آن ها در نظر مي گيرند. براي مثال براي نيروي زميني ارتش از رنگ هاي تيره استفاده و براي نيروي دريايي از رنگ هاي روشن استفاده مي کنند تا با شرايط محيط هماهنگ باشد. 


معمولا براي هر يک از ارگان ها اعم از سپاه، ارتش و نيروي انتظامي رنگ مخصوصي در نظر مي گيرند که اين توسط صنعت دفاعي کشور انجام مي گيرد. صنعت دفاعي براي بالابردن سطح کيفي اين لباس ها معمولا استانداردهايي براي دوخت آن ها براي توليدي هاي لباس نظامي تعيين کرده است. طرح هاي نظامي شامل چريکي و کامپيوتري هستند که همگي براي توليد لباس سپاه استفاده مي کنند.


لباس سپاه  از توليدي هاي مجاز گرفته و با قيمتي مناسب به شما عزيزان فروخته مي شود. در کنار اين قيمت تخفيفي ويژه در نظر گرفته شده است. در سايه روشن علاوه بر تجهيزات نظامي و انواع لباس هاي نظامي به همراه اورکت هاي سربازي به شما مشتريان عزيز ارائه مي شود. مقاومت لباس سپاه  بايد بالا باشد تا شرايط استفاده در شرايط مختلف را دارا باشد. 


علاوه بر آرم و علائم انواع اتيکت ها شامل سنجاقي و گلدوزي به شما مشتريان عزيز ارائه مي شود. چاپ انواع اتيکت و آرم و علائم نظامي در فروشگاه ما با استفاده چرخ هايي پيشرفته انجام مي گيرد. معمولا روي سردوشي پيراهن نظامي و اورکت هاي آن مکاني را براي چاپ و قرارگيري درجه قرار مي دهند و روي سينه آن ها انواع اتيکت ها اعمال مي شود. اين دو شهر براي ديگر شهرهاي کشور انواع تجهيزات نظامي را با کيفيت بالايي ارسال مي کنند.


در سايه روشن علاوه بر لباس سپاه، انواع تي شرت هاي سربازي، انواع تجهيزات مانند فانوسقه و کمبرندهاي ايمني به شما غيورمردان عزيز کشورمان عرضه مي شود. علاوه بر فروش تکي فروش عمده اي نيز انجام مي شود. براي کليه محصولات فروش عمده اي در نظر گرفته شده است. علاوه بر لباس سپاه براي لباس ارتش براي ديگر شهرهاي ايران مانند يزد و اصفهان نيز توليد مي شود و شما کافي است براي اطلاعات بيشتر از محصولات از سايت سايه روشن بازديد کنيد. قيمت اتيکت و آرم و علائم نظامي هم مانند البسه نظامي توسط اتحاديه پوشاک تعيين مي شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Russell Natalie Sumang m.norouzian فروش دستگاه هاي تصفيه آب و هوا Cathy Chris Tyler Natasha وبلاگ رسمي پريا ميرزايي