لباس نظامي در سايه روشن با انواع سايزبندي با درجه کيفي مختلف به شما عزيزان ارائه مي شود. درجه کيفي لباس نظامي به عواملي چون دوخت، سبک بودن لباس و نوع پارچه استفاده شده بستگي دارد. دوخت لباس ها با چرخ هايي پيشرفته انجام مي شود. هرچه از پارچه هايي چون ترگال ساده و کراه براي دوخت آن ها استفاده شود، درجه داران و سربازان مي توانند در شرايط مختلفبه راحتي از لباس استفاده کنند.


 جنس پارچه هايي که براي لباس ها استفاده مي شود:


1.     ترگال ساده


2.     ترگال کجراه


3.     کتان پنبه


4.     گورتکس


5.     برزنتي


پارچه ترگال و کتان بيشترين استفاده را در دوخت لباس نظامي دارند. شاخصه اصلي مجموعه ما کيفيت بالاي محصولاتمان مي باشد. مزيت خاص پارچه هاي برزنتي نسبت به کتان و ترگال ساده اين است که آن ها ضد آب بوده و با گذشت زمان دچار فرسودگي نمي شود. در پارچه هاي کتان از الياف هاي پلي استر و پلي ويسکوز استفاده مي شود که داراي بافت مقاومي در ساختار خود مي باشند.


 


در اين توليدي ها با نظارت اتحاديه پوشاک، لباس نظامي را با دوخت استانداردي روانه بازار فروش مي کنند، معمولا اين کيفيت دوخت به عواملي چون جنس پارچه و نوع دوخت آن ها بستگي دارد. يکي از اين قابليت ها امکان چاپ انواع آرم و علائم نظامي بر روي آن ها مي باشد. معمولا روي سردوشي پيراهن هاي نظامي مکاني را براي چاپ و قرارگيري اتيکت قرار مي دهند و روي سينه آن انواع درجه ها درجه ها گلدوزي مي شود. قيمت لباس نظامي از سوي اتحاديه صنف پوشاک تعيين شده و هر فروشنده اي نمي تواند خود سر قيمت تعيين کند. سعي شده است در مجموعه ما تمامي اين نکات رعايت شود و لباس ها با قيمت هاي مصوب شده به دست شما عزيزان برسد. البسه نظامي و انواع اورکت هاي نظامي در همه سايزها ارائه مي شود. دو نوع کلي براي سايز دهي به لباس هاي نظامي وجود دارد.  براي سايزهاي ايراني از سايز 38 شروع شده و تا سايز 43 و براي سايزهاي ايراني از سايزهاي ايکس تا سه ايکس لارج ادامه دارد.


لباس نظامي معمولا بايد به گونه اي تن خور باشد که مشتري بتواند در شرايط مختلف از آن استفاده کند و محدوديتي از نظر وجود نداشته باشد و با شستوشوي مداوم دچار فرسايش بافت نشود. عوامل ديگري هستند که در قيمت موثر مي باشند و به عواملي چون آب و هوا، نوع پوشش زميني، نوع عمليات و غيره بستگي دارد. اين درجه کيفي به موارد زير بستگي دارند:


1.     نوع دوخت آن بايد که بايد شيک و يکدست باشد و از توازن خوبي برخوردار باشد.


2.     مقاومت انواع پارچه ها در برابر تغيير رنگ هم دچار تغيير رنگ نمي شوند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Roy تلفن پاناسونيک بهاري همراه با ما Teresa Glen ني ني سايت Tara Jessica Amanda