لباس نظامي معمولا با درجه کيفي مختلفي در فروشگاه ما به شما مشتريان عرضه مي شود. درجه کيفي لباس نظامي به عواملي چون دوخت، سبک بودن لباس و نوع پارچه استفاده شده براي دوخت آن ها بستگي دارد. هرچه از پارچه هايي چون ترگال ساده و کراه براي دوخت آن ها استفاده شود، درجه داران و سربازان مي توانند در شرايط مختلف از آن ها استفاده کنند، بدن آنکه لباس دچار فرسايش شود.


 جنس پارچه هايي که براي لباس نظامي، لباس سپاه و لباس نيروي انتظامي استفاده مي شود، علاوه بر ترگال ساده و کجراه، کتان پنبه نيز مي باشد که در بيشتر توليدي ها از آن استفاده مي کنند. پارچه ترگال و کتان بيشترين استفاده را در دوخت لباس نظامي  دارند. شاخصه اصلي مجموعه ما کيفيت بالاي محصولاتمان مي باشد. مزيت خاص پارچه هاي برزنتي نسبت به کتان و ترگال ساده اين است که آن ها ضد آب بوده و با گذشت زمان دچار فرسودگي نمي شود. در پارچه هاي کتان از الياف هاي پلي استر و پلي ويسکوز استفاده مي شود که داراي بافت مقاومي در ساختار خود مي باشند.


 


در اين توليدي ها با نظارت اتحاديه پوشاک ، لباس نظامي را با دوخت استانداردي به بازار فروش مي رسانند، معمولا اين کيفيت دوخت به عواملي چون جنس پارچه و نوع دوخت آن ها بستگي دارد، دوخت لباس نظامي با استفاده از چرخ هايي پيشرفته صورت مي گيرد. يکي از اين قابليت ها امکان چاپ انواع آرم و علائم نظامي بر روي آن ها مي باشد. معمولا روي سردوشي پيراهن هاي نظامي مکاني را براي چاپ و قرارگيري اتيکت قرار مي دهند و روي سينه آن انواع درجه ها درجه ها گلدوزي مي شود. قيمت لباس نظامي  از سوي اتحاديه صنف پوشاک تعيين شده و هر فروشنده اي نمي تواند خود سر قيمت تعيين کند. سعي شده است در سايه روشن تمامي اين نکات رعايت شود و لباس با کيفيتي به دست مشتريتن عزيز برسد. البسه نظامي و انواع اورکت هاي نظامي در همه سايزها ارائه مي شود. دو نوع کلي براي سايز دهي به لباس هاي نظامي وجود دارد.  براي سايزهاي ايراني از سايز 38 شروع شده و تا سايز 43 و براي سايزهاي ايراني از سايزهاي ايکس تا سه ايکس لارج ادامه دارد.


لباس نظامي معمولا بايد به گونه اي تن خور باشد که مشتري بتواند رد شرايط مختلف از آن استفاده کند و محدوديتي از نظر وجود نداشته باشد. عوامل ديگري هستند که در قيمت موثر مي باشند و به عواملي چون آب و هوا، نوع پوشش زميني، نوع عمليات و غيره بستگي دارد. اين درجه کيفي به موارد زير بستگي دارند:


1.     نوع دوخت آن که بايد بر اساس استانداردهاي جهاني باشد


2.     مقاومت انواع پارچه ها در برابر تغيير رنگ که با شستوشوي زياد هم دچار تغيير رنگ نمي شوند.


3.     مقاومت در برابر تغيير رنگ در هنگام شستشوي مداوم


4.     وزن سبک لباس که از ويژگي هاي مهم هر لباسي است.


5.     راحتي فرد که از عوامل بسيار مهم محسوب مي شود.


لباس نظامي ارائه شده توسط سايه روشن به گونه اي است که در عين مقاومت بالا داراي وزن سبکي مي باشد. معمولا پارچه هايي که براي دوخت لباس نظامي استفاده مي شوند بايد از نظر اقتصادي بهينه باشند و بيشتر اين لباس ها با ترگال ساده و کجراه دوخته مي شوند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

آموزش سفالگري Tony cooking with cooklett عاشقانه هاي من و آقاصادقم ثانيه هاي طلايي Stephen پمپيران Brandon Fernando Chris