لباس سپاه در فروشگاه سايه روشن با بهترين قيمت بازار و با دو نوع سايزبندي يه مشتريان عرضه مي شود. دسته اول مربوط به سايزهاي ايراني و دسته دوم مربوط به سايزهاي خارجي مي باشد. لباس سپاه بايد داراي ويژگي هايي باشد تا سربازان بتوانند در شرايط مختلف از آن ها استفاده کنند. يکي از قابليت هايي که بايد داشته باشد اين است که بايد داراي سبکي در عين مقاومت بالا باشد و از نظر دوخت و جنس پارچه هم داراي درجه کيفي بالايي باشد. با توجه به نوع ارگان مربوطه رنگ مخصوصي براي هر يک از آن ها در نظر مي گيرند. براي مثال براي نيروي زميني ارتش از رنگ هاي خاکستري استفاده مي کنند و يا براي نيروي دريايي از رنگ هاي آبي با تراز رنگ بندي هاي مختلف استفاده مي کنند تا همرنگ محيط شوند.


 


معمولا براي هر يک از ارگان ها اعم از سپاه، ارتش و نيروي انتظامي رنگ مخصوصي براي لباس فرم آن ها در نظر مي گيرند. صنعت نظامي کشور براي بالابردن سطح کيفي اين لباس ها معمولا استانداردهايي براي دوخت آن ها در نظر گرفته اند. طرح هاي نظامي شامل چريکي و کامپيوتري هستند که همگي براي توليد لباس سپاه استفاده مي کنند.


لباس سپاه  از توليدي هاي مجاز گرفته و با قيمتي به صرفه و ارزان به شما عزيزان فروشخته مي شود. در کنار اين قيمت تخفيفي ويژه در نظر گرفته شده است. در سايه روشن علاوه بر تجهيزات نظامي و انواع لباس هاي نظامي به همراه اورکت هاي سربازي به شما مشتريان عزيز ارائه مي شود. مقاومت لباس سپاه  بايد بالا باشد تا شرايط استفاده در شرايط مختلف را دارا باشد. پارچه استفاده شده بايد اين قابليت را داشته باشد تا به راحتي پس از استفاده دچار فرسودگي نشوند. براي درج انواع اتيکت ها و آرم و علائم نظامي بر روي ان ها بالا مي باشد.


علاوه بر آرم و علائم انواع اتيکت ها شامل سنجاقي و گلدوزي به شما مشتريان عزيز ارائه مي شود. چاپ انواع اتيکت در فروشگاه ما با استفاده چرخ هايي پيشرفته با فناوري بالا انجام مي گيرد. معمولا روي سردوشي پيراهن نظامي و اورکت هاي آن مکاني را براي چاپ و قرارگيري درجه قرار مي دهند و روي سينه آن ها انواع اتيکت ها اعمال مي شود. در کشور ايران بيشتر توليدي هاي لباس نظامي در دو شهر يزد و اصفهان قرار گرفته اند. اين دو شهر براي ديگر شهرهاي کشور انواع تجهيزات نظامي را با کيفيت بالايي ارسال مي کنند.


در سايه روشن علاوه بر لباس سپاه، انواع بوت هاي نظامي، انواع تجهيزات مانند فانوسقه و کمبرندهاي ايمني به شما غيورمردان عزيز کشورمان عرضه مي شود. علاوه بر فروش تکي فروش عمده اي نيز انجام مي شود. براي کليه محصولات فروش عمده اي در نظر گرفته شده. علاوه بر لباس سپاه براي لباس ارتش براي ديگر شهرهاي ايران مانند يزد و اصفهان نيز توليد مي شود و شما کافي است براي اطلاعات بيشتر از محصولات از سايت سايه روشن بازديد کنيد. معمولا رنگ هايي براي لباس نظامي در نظر مي گيرند که همرنگ محيط شود و سربازان بتوانند در شرايط مختلف در حالت استتار قرار بگيرند. قيمت اتيکت و آرم و علائم نظامي هم مانند البسه نظامي توسط اتحاديه پوشاک تعيين مي شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

ورزش Clinton Derek Julie Fernando Michelle Tiffany راهنماي سفر Denise ماينر و ارز هاي ديجيتال