لباس نظامي، يکي از محصولات اصلي سايه روشن بوده که با کيفيت دوخت بالا و با قيمتي مناسب به شما عزيزان ارائه مي کنيم. اين لباس بايد داراي قابليت هايي باشند تا سربازان بتوانند در شرايط مختلف از آن ها استفاده کنند. دوخت شيک و يکدست لباس نظامي در سايه روشن از مزيت هاي ما محسوب شده و شاخصه اصلي مجموعه ما به حساب مي آيد. بيشتر از انواع پارچه هاي ترگال در دوخت اين لباس ها استفاده مي کنند که مجموعه سايه روشن تخفيفي ويژه براي آن در نظر گرفته است. از انواع پارچه هاي ترگال به صورت ساده و کجراه، پارچه هاي کتان و پاچه هاي برزنتي و گورتکس در دوخت لباس نظامي استفاده مي کنند. لباس نظامي  سايه روشن معمولا در انواع سايز بندي ها در فروشگاه آماده عرضه به شما مشتريان عزيز مي باشد. دو شهر يزد و اصهان بزرگترين توليدکننده هاي لباس نظامي در کشور به حساب مي آيند که باعث شده است تا به عنوان دو قطب توليدکننده لباس نظامي در سراسر کشور به حساب بيايند.


رنگ و طرح لباس نظامي براي هر ارگان دفاعي فرق داشته و هر ارگاني متناسب به نوع آن داراي رنگ و طرح نظامي منحصر به فرد مي باشد. مثال براي ارگان هوايي از رنگ هاي آبي کم رنگ و براي ارگان زميني از رنگ هاي خاکستري استفاده مي کنند تا همرنگ محيط شود اين رنگ متناسب با شرايط محيطي مي باشد. لباس نظامي در انواع رنگ ها به سربازان تقديم مي شود که داراي نشان استاندارد است. نوع سايزبندي لباس نظامي به جنس آن وابسته است. در فروشگاه سايه روشن علاوه بر تجهيزات نظامي، انواع لباس کار و ايمني، انواع کفش هاي کار به همراه انواع اورکت ها در طرح هاي مختلف به مشتريان عزيز عرضه مي شود. بيشتر لباس هاي سايه روشن با استفاده از پارچه هاي ترگال ساده و کجراه توسط توليدي هاي معتبر دوخته شده اند. اين پارچه ها علاوه بر مقاومت بالا داراي دوام بالايي هستند. براي مثال با شستوشوي زياد دچار فرسايش نشده و در برابر نورآفتاب به زودي رنگ خود را از دست نمي دهند.


قيمت لباس نظامي به دو عامل مهم زير وابسته است:


نوع پارچه استفاده شده در دوخت و نوع دوخت آن در قيمت لباس نظامي موثر مي باشد که بايد براي استانداردهاي لازم را در نظر مي گيرند. معمولا لباس نظامي با دوخت ترگال بسيار از نظر قيمتي مناسب تر از دوخت با کتان است.


 هرچه دوخت لباس نظامي شيک تر و بهتر باشد، از نظر قيمت بالاتر گزاف تر مي شود و هرچه از درجه کيفي پايين تري برخوردار باشد از نظر قيمت پايين تر مي شود. هرچه دوخت لباس در ظاهر آن دخيل نباشد باعث بالارفتن کيفيت دوخت لباس نظامي مي شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Fototeca Beta De Guadalupe, Zacatecas خبر ورزش binkebooks Omar تسلا الکتريک Jenny Matt Adam Tiffany Damaris