لباس ارتش يو نيفرم مخصوص افراد در ارگان ارتش بوده که براي استانداردهاي دوخت به خوبي رعايت شده است. براي هر يک از نيروهاي دريايي، زميني و هوايي ارتش لباس مخصوصي با توجه به رنگ ارگان مربوطه در انوا سايزها براي سربازان در نظر گرفته شده است. اين البسه نظامي با کيفيت هرچه تمام تر و با قيمت مطلوبي به مشتريان عزيز عرضه مي شود. لباس ارتش در سايه روشن با انواع سايزبندي ها و طرح هاي مختلف ارائه مي شود. طرح هاي نظامي شامل، پلنگي، چريکي، ديجيتالي مي باشند که دوخت براي انواع لباس هاي نظامي در نظر گرفته اند. بايد داراي ويژگي هاي خاصي از جمله مقاومت بالا در برابر عوامل جوي و همچنين اين لباس ها در برابر آتش سوزي از خود مقاومت خوبي نشان مي دهند. جمله وزن پايين در عين سبک بودن، باشد. صنعت دفاعي کشور براي دوخت اين لباس ها براي توليدي هاي کشور قوانيني وضع کرده تا بتوانند لباس را با استانداردهاي لازم بدوزند. لباس ارتش معمولا با استفاده از چرخ هايي پيشرفته در توليدي در پروسه توليد قرار مي گيرند.


قيمت لباس ارتش در فروشگاه سايه روشن به فاکتورهاي زير بستگي دارد:


1.     نوع دوخت لباس ارتش 


2.     نوع پارچه اي که براي دوخت لباس ارتش استفاده شده است.


اين قيمت ها براي کليه پيراهن، شلوار، اورکت، پوتين هاي سربازي، تي شرت ها و ديگر جهيزات نظامي تصويب شده است که سايه روشن براي آن تخفيفي ويژه در نظر گرفته است. قيمت تعميرات دوخت و دوز لباس ارتش در سايه روشن بر اساس قيمت تعيين شده از سوي اتحاديه صنف پوشاک قابل تعيين است. ديگر قيمت ها همگي توسط خود مجموعه سايه روشن تعيين شده و اين قيمت بر اساس نوع دوخت و ميزان راحتي لباس انجام مي شود. در سايه روشن علاوه بر لباس نظامي براي ارگان هاي دفاعي، لباس کار براي سازمان ها به شما عزيزان عرضه مي کند.


کيفيت  لباس ارتش با تخفيف ويژه


عواملي هستند که در کيفيت لباس ارتش نقش از عوامل مهم بوده که علاوه بر بحث کيفيت در قيمت آن ها مهم مي باشند. از مهم ترين عوامل ميزان کيفيت دوخت لباس ارتش و نوع جنس پارچه استفاده شده در آن مي باشد. دوخت لباس ارتش بايد به گونه اي باشد تا توازن و هماهنگي خوبي در کنار تميز بودن آن روي سطح پارچه ايجاد کند و نبايد به گونه اي باشد تا باعث بد فرم شدن لباس شود. معمولا طرح هاي مختلفي براي لباس نظامي در نظر مي گيرند که طرح و رنگ آن ها به ارگان مربوطه مربوط مي شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Natalie Mike سالم زيبا Michelle شرکت پرشيادر توليد کننده منيع کويل دار server majazi ماشين کفخواب منبع کويل دار Katie