لباس سپاه، لباس ارتش و لباس نيروي انتظامي يکي از محصولات ويژه سايه روشن مي باشد که داراي قيمت مناسبي مي باشد و علاوه بر بحث قيمت داراي کيفيت بالايي از نظر دوخت و پارچه مي باشند. يکي از مسائل مهم که در کيفيت لباس سپاه موثر است، راحتي افراد براي اينکه بتوانند رد شرايط مختلف از اين لباس ها استفاده کنند. از انواع پارچه ها براي دوخت لباس نظامي استفاده مي کنند پرکاربردترين پارچه اي که براي دوخت لباس نظامي استفاده مي کنند، ترگال ساده مي باشد که داراي مقاومت بالايي هستند. علاوه بر پارچه ترگال ساده و کجراه از پارچه هايي چون گورتکس و برزنتي در دوخت لباس نظامي استفاده شود، کيفيت آن بيشتر مي شود.


 لباس سپاه در فروشگاه سايه روشن به توليد انبوه رسيده و مفتخر هستيم تا به شما عزيزان خدمت رساني بکنيم. در سايه روشن علاوه بر لباس ارتش، انواع لباس هاي سپاه همراه با پيراهن و شلوار نظامي به شما مشتريان عزيز ارائه مي شود. ما اين توانايي را داريم تا براي سراسر کشور لباس سپاه در انواع سايز ها و طرح هاي نظامي توليد کنيم. معمولا از پارچه هاي ترگال کجراه ساده در دوخت لباس سپاه استفاده مي کنند که اکثر توليدي ها معمولا از اين پارچه و پارچه هاي کتان استفاده مي کنند. پارچه هاي کتان و ترگال ساده از بافت هاي نازکي مانند پلي استر و پلي ويسکوز تشکيل شده است که در عين وزن کم داراي وزن پاييني مي باشد. بيشتر از پارچه هاي گورتکس، پارچه برزنتي، پارچه ترگال ساده و کتان پنبه با الياف پلي استر براي دوخت لباس ارتش استفاده مي شود.


عوامل کيفي در دوخت لباس ها


لباس سپاه در تهران بر اساس استانداردهاي لازم که از سوي اتحاديه پوشاک تعيين مي شود، در توليدي هاي مجاز دوخته مي شود. لباس هاي ارتش، نيروي انتظامي و سپاه در سايه روشن با کيفيت بالايي ارائه مي شود . سعي شده است تا با قيمت مناسبي به مشتريان فروخته شود. يکي از اين قابليت ها امکان چاپ انواع آرم و علائم نظامي بر روي آن ها مي باشد. معمولا روي سردوشي پيراهن نظامي مکاني را براي چاپ و قرارگيري درجه قرار مي دهند.


لباس سپاه اعم از پيراهن و شلوار سپاهي همگي از سوي اتحاديه صنف پوشاک تعيين مي شود و فروشندگان با احتساب ماليات بر ارزش افزوده با قيمتي مناسب اين محصولات را به شما عزيزان مي فروشند. فروشندگان نمي توانند بر اساس نظر دلخواه خود قيمت البسه نظامي را تعيين کنند. شلوار و پيراهن هاي ارتشي، سپاهي و نيروي انتظامي بسته به نوع ارگان نظامي مي تواند متفاوت باشد.


در سايه روشن دو نوع سايزبندي ارائه مي شود. اين سايزبندي ها بر اساس خارجي و ايراني مي باشد. اين سايزبندي ها همگي در سايه روشن به مشتريان عرضه مي شود. در کنار لباس نظامي انواع جوراب ها، تي شرت هاي نظامي و پوتين هاي سربازي به شما عزيزان ارائه مي شود. مزيت ما اين است که لباس نظامي را با درجه کيفيت بالايي با تخفيف ويژه به سربازان وظيفه شناس کشورمان ارائه مي شود.


موارد ديگر در کيفيت دهي به لباس نظامي


موراد مهمي وجود دارند که در کيفيت لباس سپاه نقش مهمي درند. عواملي چون آب و هوا، نوع پوشش زميني، نوع عمليات از اين موارد مي باشد. از ديگر عوامل که در کيفيت لباس ارتش در تهران نقش دارند به شرح ذيل مي باشد:


مقاومت انواع پارچه ها در برابر تغيير رنگ، معمولا به دليل شرايطي که براي ارگان ها دفاعي کشور وجود دارد، اين لباس ها داراي مقاومت بالايي هستند.


مقاومت در برابر تغيير رنگ در هنگام شستشو که با گذشت زمان رنگ خود را به راحتي از دست نمي دهند.


وزن سبک لباس


راحتي فرد از مهم ترين عوامل که مجموع تمام فاکتورهاي کيفي مي باشد.


لباس سپاه بايد داراي ويژگي مهمي از جمله سبکي در عين مقاوم بودن را داشته باشد و پارچه هايي که براي اين لباس ها به کار مي رود بايد از نظر اقتصادي بهينه باشد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Kyle مناطق ديدني ايران Sean قيمت ميلگرد آجدار Jeff موزيکيشو وبلاگ شخصي کرامت رنجبر دستنايي دانلود فيلم و سريال Local Domestic Electricians پوستر ديواري