مجموعه سايه روشن توليد کننده انواع لباس ارتش در طرح هاي نظامي، ديجيتالي، پلنگي و کامپيوتري و در انواع سايزهاي ايراني و خارجي براي ارگان دفاعي کشورمان مي باشد. هريک از ارگان کشور لباس ويژه خود را دارند و براي هر کدام از ارگان هاي ارتش، سپاه و نيروي انتظامي رنگ مخصوصي براي طراحي لباس نظامي در نظر گرفته شده است. کيفيت لباس نظامي به عواملي چون دوخت آن، وزن کم لباس، مقاومت لباس و نوع پارچه آن بستگي دارد. بيشتر از پارچه هاي ترگال ساده و کجراه براي دوخت لباس نظامي استفاده مي شود. اين پارچه ها شرايط کافي و مقاومت خوبي را براي لباس نظامي ايجاد مي کنند تا سربازان بتوانند در شرايط مختلف از اين لباس ها استفاده کنند. سايه روشن در توليد لباس ارتش به توليد انبوه رسيده است و توانسته است براي کليه ارگان هاي نظامي کشور پس از سال ها تجربه کاري لباس مرغوب تهيه کند. جنس پارچه هايي که براي پيراهن و شلوار نظامي استفاده مي شود، از ترگال ساده و کجراه مي باشد که بيشتر براي توليد لباس نظامي از آن ها استفاده مي کنند.


نحوه توليد لباس نظامي


لباس ارتش در توليدي هاي معتبر با پارچه هايي چون کتان و ترگال با دوخت خوبي توليد دوخته شده و به سربازان عزيز ارائه مي شود. اتحاديه انصاف براي دوخت لباس نظامي استانداردهايي را تعريف کرده است که توليدي ها با استفاده از آن ها لباسي مرغوب به فروشندگان لباس نظامي ارائه مي کنند. لباس ارتش ويژگي هايي چون دوخت راحت داشته و يکي از آن ها امکان ايجاد چاپ انواع آرم و اتيکت بر روي آن ها مي باشد. اتيکت هاي سايه روشن به صورت گلدوزي و دستي ارائه مي شوند. در ايران دو شهر يزد و اصفهان به سراسر کشور لباس عرضه مي کنند و به عنوان دو قطب توليدکننده لباس نظامي محسوب مي شوند. معمولا دو نوع سايزبندي لباس ارتش در نظر مي گيرند. هم سايزهاي ايراني و هم خارجي در سايه روشن توليد مي شوند.


کيفيت لباس نظامي


موراد مهمي وجود دارند که در کيفيت دهي به لباس ارتش نقش مهمي درند. عواملي چون آب و هوا، نوع پوشش زميني، نوع عمليات از اين موارد مي باشد. از ديگر عوامل که در کيفيت لباس ارتش در تهران نقش دارند به شرح ذيل مي باشد:


نوع دوخت


مقاومت انواع پارچه ها


مقاومت در برابر تغيير رنگ در هنگام شستشو


وزن سبک لباس


راحتي فرد


لباس ارتش بايد داراي مشخصه مهمي باشد که اين مشخصه بايد اين باشد که لباس در عين مقاومت بالا داراي وزن پاييني باشد و پارچه هايي که براي اين لباس ها به کار مي رود بايد از نظر اقتصادي بهينه باشد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

فروش سوئيچ شبکه Liz Jennifer Dianna Ken مقالات من از سراسر وب LoadUp Vape Supply Justin Shawn Michael