لباس ارتش از محصولات سايه روشن مي باشند که با کيفيت بالا به سربازان عرضه مي شود. ارگان هاي دفاعي کشور شامل نيروي انتظامي، سپاه و ارتش مي باشند که براي هر يک از آن ها لباسي متناسب با رنگ ارگان مربوطه در در نظر گرفته شده است. فقط لباس ارتش نيست که در سايه روشن عرضه شده بلکه علاوه بر آن تجهيزات ديگري چون انواع اورکت ها، پوتين هاي سربازي در انواع طرح ها قابل ارائه است. فروشگاه نظامي سايه روشن مفتخر است که با نيم قرن سابقه فروش کليه تجهيزات نظامي کشور توانسته است گامي بلند در روند توليد و فروش لباس هاي نظامي بردارد.


جنس پارچه هايي که براي پيراهن و شلوار نظامي استفاده مي شود از نوع ترگال کجره و ساده بوده که بايد اين قابليت را داشته باشند تا مقاومت خوبي در شرايط مختلف از خود نشان دهند و در عين مقاومت بالا وزن سبکي باشند. بيشترين پارچه هايي که براي دوخت البسه نظامي مورد استفاده قرار مي گيرد، پارچه هاي ترگال ساده و کجراه مي باشند که داراي ضخامت بافت خوبي در عين سبکي بالا هستند.


نوع کيفيت و دوخت لباس ارتش


 معمولا توليد کننده هاي لباس نظامي و لباس کار و ايمني از انواع پارچه هاي مرغوب مانند کتان ساده و کتان پنبه براي دوخت لباس نظامي و لباس هاي کار استفاده مي کنند. اين توليدي ها با نظارت مستقيم اتحاديه صنف پوشاک اين لباس ها را توليد مي کنند. بيشتر در توليدي ها از پارچه هاي کتان ساده و کجراه ترگال براي دوخت لباس نظامي استفاده مي کنند.  براي دوخت لباس ارتش نيز قوانيني براي آن ها تعيين کرده اند که همگي داراي استانداردهاي لازم را داشته و بسيار شيک و تن خور مي باشند همانطور که گفتيم پارچه هاي نظامي بايد دو ويژگي مقاوت بالا و سبکي آن را با هم داشته باشند و در غير اين صورت لباس دوخته شده بر اساس استاندارد نمي باشد.


کيفيت دوخت لباس ها در سايه روشن بالا بوده و اين به اين دليل است که لباس ها از توليدي هاي معتبر گرفته مي شود و با قيمتي مناسب به شما مشتريان عزيز فروخته مي شود. لباس ارتش انواع اتيکت ها و آرم و علائم نظامي به راحتي درج مي شود بدون آن که آسيبي به دوخت لباس وارد شود. معمولا روي سردوشي لباس هاي کار و نظامي محلي را براي چاپ و قرارگيري درجه و آرم و علائم در نظر مي گيرند و  روي سينه آن انواع اتيکت ها اعمال مي شود. در کشور ما ايران کارخانه هاي نساجي مربوط به توليد پوشاک نظامي بسيار زياد است.


خريد لباس نظامي با تخفيف ويژه سايه روشن


قيمت لباس ارتش  در سايه روشن ارزان بوده که براي تخفيفي ويژه در نظر گرفته ايم. در سايه روشن علاوه بر فروش محصولات نظامي، تعميرات دوخت و دوز نيز انجام شده که همگي قيمت ها آن ها بر استانداردهاي تعريف شده هستند. مهم ترين عاملي که در کيفيت لباس نظامي نقش دارد، درجه کيفي دوخت آن مي باشد. هر چه دوخت شيک و تميزتري داشته باشد، طبيعاتا با قيمت بيشتري به فروشندگان محصولات نظامي فروخته مي شود. معمولا دو نوع سايزبندي فروشگاه ما براي لباس ارتش در نظر مي گيرند، اولي بر اساس سايزهاي خارجي بوده و ديگري بر اساس سايزهاي ايراني مي باشد. شلوار و پيراهن هاي ارتشي، سپاهي و نيروي انتظامي بسته به نوع ارگان نظامي مي تواند متفاوت باشد. قيمت اتيکت و آرم و علائم نظامي هم مانند البسه نظامي توسط اتحاديه پوشاک تعيين مي شود. يکي از قابليت هاي فروشگاه سايه روشن آن است که چاپ انواع اتيکت ها با روش کامپيوتري هم انجام مي گيرد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

آسان زراعت Lauren Shane Mark Limo Service West Palm Beach Mike James Marcus وبلاگ خبري لوله مانيسمان گلخانه درزدار جدارچاه اسپيرال فولادي گاوصندوق