لباس سپاه از محصولات سايه روشن است که با کيفيت بالا و قيمت ارزان به سربازان کشور عزيزمان ارائه مي کنيم. جنس پارچه هايي که براي دوخت لباس سپاه استفاده مي شود انواع مختلفي داشته که يکي از آن ها پارچه ترگال ساده و کتان پنبه مي باشد. پارچه هاي ترگال ساده از الياف هاي پلي استر ويسکوز تشکيل شده که داراي ضخامت کمي مي باشند. استفاده از اين پارچه ها باعث مي شود تا لباس سپاه وزن کمي داشته باشد. در فروشگاه سايه روشن علاوه بر لباس هاي نظامي، لباس هاي کار و ايمني به مشتريان ارائه مي شود که داراي قيمت مناسبي نيز هستند.


قيمت لباس سپاه به عواملي چون، جنس پارچه، نوع دوخت لباس و راحتي آن بستگي دارد. معمولا ما محصولات خود را از توليدي هاي معتبري مي گيريم. اين توليدي ها لباس سپاه را با کيفيت بالايي مي دوزند و دوخت آن ها متوازن و شيک مي باشد. بيشتر توليدي هاي لباس نظامي در شهرهاي اصفهان و يزد قرار دارند. اين دو شهر دو قطب بزرگ توليد کننده لباس هاي نظامي به شمار مي روند.


لباس سپاه معمولا براي هر ارگاني داراي رنگ منحصر به فرد خود مي باشد. براي مثال براي ارگان هاي زميني از رنگ هاي خاکستري و براي ارگان هاي دريايي از رنگ آبي استفاده مي کنند. اين لباس ها در برابر تغيير رنگ از خود مقاومت بالايي نشان مي دهند. مي توان در انواع شرايط آب و هوايي از خود مقاومت بالايي نشان دهند. همچنين لباس سپاه با شستشوي مداوم و پي در پي دچار فرسودگي نمي شود و دليل آن استفاده از انواع پارچه هاي کتان و ترگال براي دوخت آن ها مي باشد. لباس نظامي سايه روشن اين قابليت را دارد تا انواع آرم و علائم نظامي به راحتي روي آن درج و چاپ شود. انواع اتيکت ها به صورت دستي و کامپيوتري بر روي لباس ها قابل اجرا هستند.


لباس سپاه براي تمامي ارگان ها در سايه روشن به شما ارائه مي شود. اين نيروها شامل نيروي دريايي، زميني و هوايي ارتش مي باشد. در فروشگاه نظامي سايه روشن سعي شده است تا در کنار لباس سپاه، اورکت هاي آن و پوتين هاي سربازي مخصوص صنعت دفاعي ارائه گردد. مزيت ما دو دهه سابقه ما در زمينه فروش انواع تجهيزات نظامي مي باشد. مفتخريم تا به شما عزيزان خدمت رساني بکنيم. براي مشاهده محصولات ما مي توانيد به سايت ما سر بزنيد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

تجربه اميرعلي در يادگيري زبان انگليسي Joe Matt انجام پايان نامه ارشد و دکترا کاخانه توليد سپتيک تانک Stephanie آزاد انديشي free mind بهترين مطالب سنگ شناسي ايمن برتر ايران آستر خودرو