فروشگاه سايه روشن با نيم قرن سابقه فروش انواع لباس نظامي مفتخر است که لباسي با کيفيت و قيمت مناسب به شما عزيزان ارائه کند. لباس نظامي با عرضه مستقيم از توليدي در اختيار شما قرار مي گيرد. لباس نظامي يونيفرم مخصوص افراد نظامي در صنعت دفاعي کشور مي باشد.


دوخت لباس نظامي با کيفيت بالايي صورت مي گيرد و به صورت شيک و يکدست تهيه مي شود. دوخت ها با چرخ هايي پيشرفته همراه با انواع گلدوزي ها و پاپ اتيکت ها انجام مي شود. لباس نظامي اين قابليت را دارد تا انواع آرم و علائم و انواع اتيکت بر روي آن چاپ شود. اتيکت ها به صورت دستي و يا با استفاده از چرخ هايي مخصوص انجام مي گيرند. اتيکت هاي دستي مانند اتيکت هاي سنجاقي و اتيکت هاي کامپيوتري مانند اتيکت هاي چاپي مي باشد. جنس لباس نظامي داراي مقاومت بالايي است براي همين اين امکان وجود دارد تا انواع آرم و علائم بر روي آن درج شود.


پارچه هايي که براي دوخت لباس نظامي مورد استفاده قرار مي گيرند، به صورن ترگال ساده و علاوه بر اين از کتان پنبه و گورتکس هم براي دوخت استفاده مي شود. پارچه  هاي گورتکس و کتان پنبه از مقاومت بالايي برخوردارند و اين به دليل ضخامت بافت زياد ان ها است. استفاده از پارچه هاي کجراه ساده از نظر اقتصادي بهينه تر مي باشد. از پارچه هاي برزنتي و کتان پنبه بيشتر براي دوخت کلاه ها و اورکت هاي سربازي استفاده مي شود. دليل استفاده از برزنت براي اورکت ها و کوله ها، ايجاد استحکام کافي براي آن ها مي باشد تا با گذشت زمان دچار فرسايش نشوند. اين پارچه بسيار ضخيم بوده و به راحتي از هم نابود نمي گردد. ما لباس نظامي را با دوخت و جنس پارچه درجه يک از توليدي هاي معتبر گرفته و با قيمتي مناسب به همراه تخفيفي ويژه در اختيار شما عزيزان قرار مي دهيم.


ما مفتخريم که براي کليه ارگان ها اعم از  ارتش، سپاه و نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران براي کليه نيروهاي دريايي، زميني و هوايي لباس نظامي با کيفيت ارائه کنيم. معمولا براي آستر کلاه هاي نظامي از کتان پنبه استفاده شده تا قابليت شستشو داشته باشند. سربازان در اول هر ماه بعد از اعزام به فروشگاه ما آمده و از انواع کلاه هاي نظامي از ما مي خرند. شما عزيزان مي توانيد براي مشاهده محصولات ما به سايت ما سر بزنيد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Michelle Jolene Stacy lddlifestyle آموزش دروس دوازدهم حرف آخر David دکوراتوريست، گلچين برترين وب سايتهاي دکوراسيون Feather لينکدوني / گپ تهران کرج شيراز قم اصفهان مشهد و... Alison