لباس نظامي سايه روشن يکي از محصولات ما مي باشد که به عنوان لباس فرم ارگان هاي نظامي کشو به حساب مي آيد. لباس نظامي شامل تجهيزات نظامي ديگر نيز مي شود. لباس سپاه، لباس ارتش و لباس نيروي انتظامي هم شامل اين موارد مي شود. دو مورد مهم در کيفيت لباس نظامي، نوع دوخت و جنس پارچه استفاده شده براي آن مي باشد. معمولا از انواع پارچه هاي ترگال ساده و کجراه براي دوخت لباس نظامي استفاده مي کنند. اين پارچه هاي ترگال از وزن پاييني برخوردار بوده و در اکثر توليدي ها از آن ها استفاده مي شود. علاوه بر شلوار و پيراهن نظامي، چاپ انواع اتيکت و ارائه انواع آرم و علائم نظامي در سايه روشن انجام مي گيرد. لباس نظامي قابليت آن را دارد تا انواع آرم و علائم بر روي آن درج گردد. انواع اورکت ها و پوتين هاي سربازي در انواع سايز بندي در کيفيت بالا به سربازان عزيزمان ارائه مي شود که داراي قيمت مناسبي مي باشد. در سايه روشن علاوه بر فروش محصولات نظامي، انواع لباس هاي کار و ايمني، و انواع تعميرات دوخت و دوز انجام مي گيرد. قيمت تعميرات بر اساس قيمت پيشنهادي از سوي اتحاديه صنف پوشاک تعيين مي شود. اکثر لباس هايي که ما در سايه روشن ارائه مي کنيم، توليد داخل بوده و بيشتر توليدي هاي ارائه کننده در شهرهاي اصفهان و يزد قرار گرفته اند. اين دو شهر به عنوان دو قطب توليد کننده لباس نظامي ئر کشور محسوب مي شوند.


قيمت لباس نظامي با تخفيف ويژه


ما بر عکس فروشگاه هاي ديگر لباس نظامي را با قيمت خوبي به مشتري عرضه مي کنيم که از اين نظر براي مامزيت به حساب مي آيد. با وجود قيمت پايين، کيفيت محصول بالا مي باشد و شاهد آن هستيم که مشتري روز به روز به سايه روشن جذب مي شود. در اين فروشگاه افراد ماهر در زمينه دوخت و دوز وجود دارند که با استاندارد هاي روز تعميرات دوخت و دوز را انجام مي دهند. لباس نظامي سايه روشن از توليدي هاي معتبر گرفته شده و براي همين از کيفيت دوخت بالايي برخوردار هستد. کيفيت دوخت به جنس پارچه استفاده شده و نوع دوخت لباس بستگي دارد. لباس نظامي در انواع مدل ها مانند پلنگي، ديجيتالي، کامپيوتري و چريکي توليد مي شوند. هر ارگاني رنگ لباس مخصوص خود را دارد که با پوتين و اورکت آن يک دست مي باشد. علاوه بر پوتين هاي سربازي انواع کفش هاي کار و بوت هاي کوهنوردي در فروشگاه ما ارائه مي شود.


کيفيت لباس نظامي سايه روشن


کيفيت دوخت لباس نظامي اعم از لباس سپاه، لباس ارتش و لباس نيروي انتظامي همانطور که گفتيم به موارد زير بستگس دارد که هرکدام را شرح مي دهيم:


1. نوع پارچه استفاده شده براي دوخت لباس نظامي که شامل پارچه هاي ترگال در انواع مختلف، پارچه هاي کتان که از الياف پلي استر ساخته شده، پارچه هاي گورتکس که مقاومت بالايي داشته و پارچه هاي برزنتي که بيشتر براي دوخت اورکت هاي نظامي و کوله هاي سربازي از آن ها استفاده مي کنند. البته شايان به ذکر است که از پارچه هاي برزنتي براي دوخت شلوارهاي اسلش هم استفاده مي کنند که ظاهر زيبايي داشته و طرفداران زيادي را به خود جلب کرده است.


نحوه دوخت لباس نظامي که از موارد مهمي مي باشد که در کيفيت آن نقش مهمي دارد. معمولا لباس نظامي ها با دوخت با کيفيتي از توليدي هاي معتبر گرفته و در اختيار شما عزيزان قرار مي گيرد. براي هريک از ارگان هاي سپاه، ارتش و نيروي انتظامي، لباس نظامي با درجه کيفيت يکساني به دست شما مشتريان عزيز مي رسد. در دوخت لباس نظامي معمولا استانداردهاي دوخت را در نظر مي گيرند و باعث زيبايي هرچه بيشتر آن مي شوند. اين لباس ها همچنين داراي وزن پاييني بوده و داراي مقاومت بالايي هستند و با شستوشوي زياد دچار فرسايش نمي شوند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Rich Dawn Lisa Shelly Blagoja شعر هاي ناب Mark جوجه ها ColonHelp si constipatia وبلاگ تبليغاتي